Депутати підуть у школи

Зустрічі із учнями в районах стануть підсумком навчального семінару у Школі місцевого самоврядування

У вівторок дводенний мозковий штурм стартував у Полтаві. Під час нього експерти знайомитимуть депутатів із новаціями у законодавстві, методиками Нової української школи, ефективною комунікацією тощо. Загалом 40 слухачів за два дні пройдуть навчальний семінар Школи місцевого самоврядування.

Володимир Микійчук, виконавчий директор «Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування»

- В рамках Школи нашої ми проводимо семінар для депутатів місцевих рад області. Ми будемо вивчати законодавчі ініціативи, які зміни відбуваються взагалі в країні. Зараз, знаєте, йде посилена децентралізація, об'єднання територіальних громад, зміни в законодавстві, і у нас будуть серйозні спікери з Києва. І ми хочемо, щоб депутати були в курсі змін, які відбуваються, і потім ці навички донесли до наших школярів.

Марина Єщенко, завідуюча центром ММФЦ ПОІППО ім.М.Остроградського

- Мета семінару - власне підготувати всіх депутатів з області до того, що вони з вересня місяця будуть йти у заклади загальної середньої освіти. Будуть спілкуватися з учнями з питань місцевого самоврядування, з питань локальної демократії, будуть їх активізувати на прийняття рішень, будуть працювати з ними в рамках проектної діяльності.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію