Рятувальники стежать за техногенною безпекою на Сорочинському ярмарку

Під час Національного Сорочинського ярмарку, який відбувається у Миргородському району, фахівці обласної Служби порятунку «101» стежать за пожежною та техногенною безпекою.

Рятувальники цілодобово перебувають в постійній бойовій готовності для оперативного реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію, яка може виникнути під час проведення заходів.

Співробітники ДСНС, які забезпечують безпеку відвідувачів масових заходів, пройшли ретельну підготовку. Як і в минулі роки, рятувальники здійснюють цілодобовий моніторинг за станом пожежної та техногенної безпеки на території та об’єктах ярмарки.

Також, фахівці Служби порятунку «101» проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями. Зокрема, з тими, які працюють з мангалами, надають їм рекомендації як запобігти виникненню пожежі. 

Крім того, рятувальники проводять профілактичні бесіди і з відвідувачами ярмарки, розповідають як діяти під час виявлення підозрілих предметів. Роз’яснюють основні правила пожежної безпеки, наголошують на необхідності їх дотримуватися та закликають не провокувати пожежі в природних екосистемах.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію