У Полтаві відбувся благодійний ярмарок

На ньому збирали гроші для онкохворих дітей. Учасники продавали продукцію  власного виробництва. Громадські організації проводили майстер-класи для відвідувачів.

Перші локації з продукцією з самого ранку розташовуються на території Петровського парку. Учасники формують свої прилавки та готуються до відкриття. 

Захід починається об 11 годині. Організатори озвучують умови ярмарку та запрошують бажаючих взяти участь у майстер-класах.

Один із таких – з надання першої домедичної допомоги. Проводять його волонтери підрозділу «Баррі». 

Ольга Стенько, співзасновник ГО «Медичний спецпідрозділ «Баррі»

- Надання допомоги – це ті от хвилини, іноді навіть секунди, які можна втратити або здобути, коли стається критична ситуація. Дуже важливо не розгубитися в цій ситуації, поки прибуде кваліфікована медична допомога, тобто, швидка. Треба підтримати життєдіяльність людини. Цьому, власне, ми і навчаємо.

Співорганізаторка ярмарку Альона Корнійко, окрім основного обов'язку, – проведення заходу – представляє свої роботи на продаж, щоб допомогти дітям.

Альона Корнійко, співорганізатор ярмарку

- Я займаюся ліпкою з полімерної глини – декор посуду, а також створенням famili look-ів. Як би так традиційно допомога діткам «Мама і я». Займаюся цим не давно, але маю своїх покупців, свою продукцію. Дуже люблю свою роботу.

Дітей на ярмарці розважають аніматори, наносять аква-грим та грають з ними в пізнавальні ігри.

Ця дівчинка навіть спробувала себе в ролі барабанщика.

Для любителів солодкого продають зефір, мед, маршмелоу та випічку, все – власного виробництва. Свої послуги на ярмарці презентувала і школа німецької мови.

Ольга Балита, представниця школи німецької мови

- Сьогодні ми плануємо попрацювати в трьох напрямках: це алфавіт та цифри. Трошки повчимо тваринок. Це розраховано на діток від трьох до восьми років. Також хочемо залучити трохи хенд-мейду.

Благодійний ярмарок працював упродовж всього дня. 10 відсотків від виручених коштів всі учасники відклали до скриньки фонду допомоги дітям з онкозахворюваннями.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію