До Пирятина привезли прапор, який облетів увесь світ

Вихідними жителі міста зустрічали представників української діаспори з Австралії. Учасники заходу оплесками вітали прапор України, який облетів весь світ. Свої підписи на ньому залишили англійці, американці, австрійці, італійці, німці та французи.

„Об’єднані прапором“ – в Пирятині. Українці всього світу передали найщиріші слова землякам. З аеропорту Бориспіль прапор прибув до Пирятина. Єдиного, окрім столиці, міста, де побував легендарний стяг.

Таку акцію започаткувала Асоціація українців в Ірландії. Мета – об’єднати всіх українців світу в одне єдине ціле, єдину націю. Прапор привезли голова Асоціації Микола Круцик та представники діаспори з Австралії та Криму. Окрім цього, гості привезли ще два, з яких один прилетів разом з пані Стефанією із Австралії, а інший передали з Криму, який підписали кримські татари.

"Ми вдячні гостям з Ірландії за можливість торкнутися частинки історії", - зазначив мер Пирятина Олексій Рябоконь. 

Очільник міста подякував гостям за підтримку українських воїнів, активну громадську позицію та волонтерство. За проявлену волонтерську ініціативу та забезпечення Української армії необхідними матеріальними засобами для якісного виконання бойових завдань в зоні проведення АТО,  командир Пирятинського РВК Олександр Грицун вручив Подяку ,,Асоціації українців в Республіці Ірландії“, яку підписав начальник оперативної маневреної групи полковник О.О.Тимошенко м. Краматорськ.

Крім того, під час зустрічі відбулася ще одна історична подія. Підписали договір про співпрацю між містом Пирятин і Асоціацією українців в Республіці Ірландії.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію