1 вересня всі першокласники Полтави сядуть за нові парти

Комплекти меблів на суму 1 мільйон гривень закуплені містом. І вже цієї середи у Полтаві поблизу всіх шкіл почнуть встановлювати так звані «лежачі поліцейські». Про це під час брифінгу повідомив міський голова Андрій Матковський. За підсумками ж соціально-економічного розвитку Полтави за півріччя, темпи росту промисловості склали близько 106 відсотків, а попит на електроенергію підприємствами міста зменшився. Прозвітував мер і про підготовку до зимового періоду та до проведення позачергових виборів.

Найвищі темпи приросту – в хімічній та нафтохімічній галузі – більше 30 відсотків. Збільшило темпи виробництва майже у 3 рази товариство «Полтавахіммаш», стабільно працюють Газонафтова компанія, Автоагрегатний і Турбомеханічний заводи. Відсутність замовлень негативно вплинула на роботу Тепловозоремонтного заводу. З початку 2007-го у Полтаві створено у 2 рази більше робочих місць. Є проблеми з наявністю кваліфікованих спеціалістів. Цього року в економіку міста надійшло 5,3 мільйони доларів прямих іноземних інвестицій. Готуються у місті і до початку нового навчального року.

Забезпечать новими меблями і учнів 2-3-х класів шкіл, які знаходяться на околицях міста. У першу чергу – це 15, 24, 30 та 32. Взагалі цьогоріч очікується, що за парти сяде близько 2 з половиною тисяч першокласників. А уже цієї середи почнуть встановлювати поблизу шкіл «лежачі поліцейські». Всього у місті їх буде 80. Крім цього, облаштують 8 світлових переходів та 14 піктограм. Готується Полтава й до проведення позачергових виборів.

Для цього Полтава вже отримала кошти. У місті створено робочу групу обліку виборців, у кожному районі Полтави – відділи складання єдиного реєстру виборців, виділили приміщення для їх роботи, закупили необхідну комп'ютерну техніку. Міський голова заявив і про те, що працівники виконкому на жодну політичну партію працювати не будуть. Якщо у когось виникне таке бажання, йому запропонуть піти у відпустку, аби така діяльність проходила у вільний від роботи час і не на території міськвиконкому. Пообіцяв Андрій Матковський особисто контролювати виборчий процес і боротися з незаконною агітацією та «чорним піаром».

Стрічка новин