Екскурсія Кризовим центром для жінок

У рамках ініціативи за підтримки Міжнародної організації з міграції сюди з'їхались представники місцевого самоврядування. Вони мали змогу оглянути всі приміщення центру, познайомитись з його роботою.

У Кризовому центрі для жінок, які опинились в складних життєвих обставинах, гості. Сюди на екскурсію завітали представники з різних ОТГ Полтавщини.  

Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО «Світло надії»

- Ми їм показуємо діючі сервіси надання соціальних послуг вразливим групам населення. Зараз вони оглядають Кризовий центр для жінок, які опинились в складних життєвих обставинах. Ми їм розповідаємо про основні послуги, які тут надаються. Зокрема, послуги з підтриманого проживання для осіб, у тому числі, для постраждалих від торгівлі людьми, також тут проживають жінки, які зазнали домашнього насильства. Жінки з дітьми.

Директор центру Олена Чикурова показала відвідувачам кухню, душову та спальні кімнати центру. 

Гості Кризового центру зізнаються: такий прес-тур був їм корисним. 

Олена Шамрай, завітала з Недогарківської ОТГ 

- Вкрай необхідна допомога таких центрів. І знання - це велика сила. Ми можемо надати якусь інформативну підтримку цим жінкам і направити вже їх конкретно до цього центру. Ми вже самі знаємо координати, і самі бачили, робили фото. Документальне підтвердження того, що дійсно такий центр є.

Такі зустрічі в Кризовому центрі для жінок, які опинились в складних життєвих обставинах, планують проводити і надалі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію