Полтавець створює незвичні вироби з яєчної оболонки

Володимир Моторний кілька років тому всерйоз захопився цією справою. Зараз у нього – вже більше 100 робіт. Кожна – унікальна у своєму роді. Як звичайна яєчна шкаралупа може стати полотном для фантазії та творчості – дізнавалася Крістіна Брігіда.

Три роки тому Володимир Моторний перетворив свій сарай на справжню майстерню. У ній чоловік створює унікальні вироби із яєчної шкаралупи. 

- Це робота до Дня Святого Валентина. Два гусячих яйця розрізав і склеїв. А це – подарунок дружині.

Звичайна цікавість колись підштовхнула пана Володимира до цього заняття. Тепер створення різноманітних візерунків на яєчній шкаралупі у нього – улюблене хоббі. Ця робота скрупульозна, потребує надзвичайної витримки.

Володимир Моторний, майстер

- В принципі у мене більше 100 робіт. Я можу сказати, 1-2 роботи всього не вийшли через те, що вони розсипалися. Тобто, це, скоріше за все, неуважність. Коли розслабляєшся і думаєш, що вже все добре, а воно тобі бам – на місце.

Малюнки для нових робіт майстер виношує в голові, моделює на папері або ж знаходить в Інтернеті. 3-4 дні зазвичай займає компонування майбутнього орнаменту. Досить часто майстер експериментує. Вводить у вироби нові матеріали та техніки.

- Це пробні фрагменти завитків. Така цікава робота. Тепер вона в мене стоїть в колекції.

А це – ще одна «проба пера». Перша робота з тканиною. Пан Володимир чаклував над нею близько місяця.

- Цю роботу в готовому вигляді ще ніхто не бачив. Я її закінчив тільки вчора. Можу вам представити.

Кожен вид яєць, розповідає майстер, має свої особливості. Перепелині – майже невагомі, курячі – досить крихкі, гусячі – найбільш зручні для виготовлення подібних виробів, а от страусині яйця мають і плюси, і мінуси.

Володимир Моторний, майстер

- Верхній шар шкаралупи – вона в страусиному яйці має три шари... Перший – найщільніший. Другий – так сказати «комфортний». І третій – найбільш рихлий, найбільш ніжний. То перший шар, звичайно, вбиває все: вбиває нерви, інструмент і малюнок попутно теж.

Проте міцність страусиної шкаралупи дозволяє втілювати найсміливіші творчі ідеї автора. Нашій знімальній групі пан Володимир показує, з чого починається кожна робота. Перш за все – заходи безпеки для очей, рук та органів дихання.

- Кальцій у своїй пиловій формі вкрай небажаний в організмі. Тобто, якщо ти попрацював дві години за столиком, то увечері в тебе гарантована температура до 38.

А потім – нанесення ескізу на яйце та вирізання необхідного візерунку.

- Чим мені подобаються куряча шкаралупа. Дуже легко по ній все ріжеться, і результат можна отримати дуже швидко.

Свої вироби майстер здебільшого дарує. А от і нашій знімальній групі на пам'ять залишив брендований сувенір.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію