На Полтавщині затримали порушників-мігрантів

Поліцейські Полтавщини продовжують виявляти порушників міграційного законодавства.

Так, правоохоронці Гребінки виявили 46-річного іноземця, який порушив правила перебування на території України. Як з’ясували, термін дії документів, на підставі яких чоловік проживав на території держави, закінчився. Працівники міграційної служби склали адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Правоохоронці винесли подання, яке направили до Гребінківського районного сектору управління державної міграційної служби щодо примусового повернення його до країни походження.

У результаті спільних дій працівників поліції та міграційної служби Глобинського району, з початку операції виявили та притягли до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП двох іноземців. Наразі, прийняли рішення про примусове повернення їх за межі України. Крім того, 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 205 КУпАП (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства).

У Кременчуцькому районі виявили та притягли до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП шістьох іноземців. Ще на трьох осіб складені протоколи за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства.

"Звертаємося до мешканців Полтавщини із проханням надавати інформацію до поліції про перебування у селах та містах підозрілих осіб, або іноземців, які знаходяться на території України незаконно чи з порушеннями чинного законодавства. Повідомити про таких осіб можна до Головного управління Національної поліції в Полтавській області за телефоном (053)251-77-02, або «102»", - зазначають у поліції.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію