Люди, як товар

За 2017 та 2018 роки на Полтавщині викрито 8 випадків торгівлі людьми

Такий бізнес, запевняє представниця благодійної організації «Світло надії» Ольга Гришко, другий у світі за прибутковістю після торгівлі зброєю. Найбільш поширений вид експлуатації – трудовий. Спільними зусиллями благодійна організація «Світло Надії» з представниками обласної ради протидіють торгівлі людьми. Сьогодні за «круглим столом» вони обговорили основні аспекти подальшої роботи.

Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО «Світло надії»

- Ми продовжуємо навчання суб'єктів. Це буде основний компонент, який буде здійснюватись в рамках цієї ініціативи, яка підтримується посольством США в Україні. Другий компонент – це буде інформаційна кампанія до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми до 18 жовтня. Це буде розміщення зовнішньої реклами, бігбордів, сіті-лайтів.

Наталя Шкоденко, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Нам необхідно, щоб люди знали, що їх чекає, якщо вони не виконають певні умови. Не перевірять ту фірму, з якою вони працюють, її ліцензію, чи зареєстрована вона, чи не зареєстрована, не прочитають від корочки до корочки угоду з цією фірмою, не залишать тут свої контакти та копії документів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію