Квитки на матчі "Ворскли" можна придбати онлайн

Відтепер купувати квитки на домашні матчі "Ворскли" можна в інтернеті. Про це повідомили в прес-службі футбольної команди.

З вдосконаленням головної спортивної арени Полтавщини стало можливо купувати квитки на матчі «Ворскли» в Інтернеті. На офіційному сайті вже з’явилася функція «придбати квиток».  Для цього Вам потрібно одноразово зареєструватися у системі. А це - кілька нескладних кроків. Потім на мапі стадіону обрати найкраще для Вас місце і з тих, що виділені на продаж у конкретному матчі, зазначили у прес-службі.

"Потім вже все просто – сплачуєте вартість квитка за допомогою банківської картки, і отримуєте його на електронну пошту. Зауважимо, що ціни на квитки керівництво клубу залишило минулорічні, не зважаючи на те, що тепер сервіс з продажу став значно кращим. Збільшувати вартість на матчі УПЛ у «Ворсклі» не збираються, головна мета – залучити якомога більше уболівальників на стадіон!", - йдеться у повідомленні.

Також зазначають, що можна й не роздруковувати квиток. Достатньо вивести його на екран смартфону, піднести штрих-кодом до сканеру на турнікеті і такпотрапити на стадіон. Звичайні квитки, як і зазвичай, незабаром можна купити у касах стадіону, а в майбутньому – в точках продажу у межах міста.

Адміністрація ФК «Ворскла» запрошує уболівальників на матч із «Маріуполем»  (19 серпня о 19.30) подивитися на гру команди. А також оцінити якість нового зручного доступу на стадіон, системи освітлення. Прохання до вболівальників - прийти на гру заздалегідь, щоб уникнути можливої тисняви на входах до стадіону.        

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію