У Полтаві покажуть класичне авторське кіно

Кадр з фільму "Сунична галявина"

До 100 - річчя від Дня народження класика світового кінематографу Інгмара Бергмана полтавців запрошують на перегляд та обговорення його картини «Сунична галявина».

Показ відбудеться 19 серпня о 16 год за адресою вул. Пушкіна, 52. Про це йдеться на сторінці події у Фейсбук.

"Ви любите дивитися фільми із сенсом та хочете познайомитись зі світовою класикою авторського кіно? Вас захоплюють кінокартини, що вплинули на формування сучасної кіноіндустрії? У цьому фільмі порушують питання самопізнання і людського існування. Його по праву вважаєють однією з найкращих робіт режисера Інгмара Бергмана", - говорять організатори.

“Сунична галявина” – найважливіший фільм Інгмара Бергмана. Ця лаконічна і світла стрічка дає людині надію. Нагадує, що кожна мить нашого життя найважливіша, бо неповторна, що кожне слово відповідальне, бо приносить радість чи біль. Що життя завжди цікаве, якщо відчувати всі його прояви. Що істина десь поряд, а вічність ти здобуваєш щодня. Фільм нагороджений призом «Золотий ведмідь» Берлінського кінофестивалю (1958), отримав премію ФІПРЕССІ, «Золотий глобус» (1960) та безліч інших нагород. 

Вхід на показ, зазначають організатори, за добровільними внесками. Кількість місць обмежена. Записатися можна за формою https://goo.gl/forms/zXrQ0v9FxCHvsGu12 або ж за телефонами (066) 981-91-53, (067) 539-78-62

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію