Поплатився: у Полтаві молодик отримав вирок за "інтимне шахрайство"

Прокуратура Полтавської області скерувала обвинувальний акт стосовно 27-річного вимагача, який увійшовши в довіру до жінки-підприємця, наказував сплачувати кошти за нерозповсюдження в мережі Інтернет її інтимних фотографій.

27-річний юнак, познайомившись із 35-річною жінкою, яка є приватним підприємцем, швидко увійшов до неї в довіру. Підтримуючи романтичні відносини, спритний чоловік, який виявився ще й одруженим, почав позичати різні суми в нової знайомої. Жінка, довіряючи хлопцю, переказувала на його банківську картку кошти.

У подальшому, молодик, зрозумівши, що у жінки є гроші, почав шантажувати потерпілу тим, що оприлюднить її інтимні фотографії у мережі Інтернет, якщо остання не сплатить йому кошти. Жінка, розуміючи, що зловмисник зможе це зробити перерахувала йому гроші на загальну суму понад 10 тисяч гривень. На цьому хлопець не зупинився та почав продовжувати вимагати кошти у потерпілої. Коли гроші у жінки закінчилися, вона звернулася до правоохоронних органів.

Переписка потерпілої з шахраєм Переписка потерпілої з шахраєм

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство) КК України, ч. 2 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно) КК України,  та ч. 2 ст. 189 (вимагання, вчинене повторно) КК України.

Спритному молодику загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 7 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію