Йога серед книжок

В Полтавській обласній бібліотеці імені І.П.Котляревського відбувся відкритий майстер-клас з йоги. Провела його Катерина Гаврилова, практикант індійського вчення. На сьогодні в Полтаві йога користується популярністю, існують різноманітні студії та центри. Тому в майстер-класі брали участь як новачки, так і ті, хто вже давно цим займається.

Катерина Гаврилова йогу практикує майже сім років. За цей час освоїла багато її різновидів. Навчилася сама, почала ділитися своїми знаннями з іншими.

Катерина Гаврилова, проводить майстер-клас з йоги

- Йога в перекладі з санскриту означає зв'язок і поєднання. Тобто, йога поєднує твій розум і тіло. Йога поєднує людей. Йога поєднує мир у світі.

Після того, як Катерина почала займатися йогою, каже: самопочуття покращилося та відбулися зміни в характері. 

Катерина Гаврилова, проводить майстер-клас з йоги

- Йога дає баланс в розумі та тілі. Йога дає контроль над своїми егоїстичними звичками та йога дає звільнення.

На заняття до Катерини Гаврилової прийшло немало охочих. Дехто  займається вперше, але вказівки наставниці виконують старанно.

Олена Рожко йогою займалася протягом року. Навчитися новому в цьому напрямку прийшла на заняття до Катерини. 

Олена Рожко, прийшла на заняття з йоги 

- Найперше – це можливість концентрації. Можливість усвідомлювати поточні моменти. Тому що в йозі виділяється для цього головна увага.

В заняттях кожен вбачає для себе щось головне: фізичний чи духовний стан. В йозі ці поняття поєднані. Тому на сьогодні такий спосіб оздоровитися набирає популярності та охочих займатися йогою зростає. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію