У Полтаві пройшла творча зустріч із сумською письменницею Надією Позняк

Незважаючи на досить вагомі досягнення, автор видала поки що лише одну поетичну збірку «Шкіра». Її і представила. Читачі та працівники бібліотеки на цій зустрічі були приємно вражені свіжим, талановитим і сильним словом, яке з’явилось в українській поезії.

Авторка пише давно, друкувалась у журналах «Дніпро», «Склянка Часу», «Чорнильна хвиля», в альманахах «Вісник», «Каштановый дом», «Лава» та «Lira». Вона багато виступає Україною перед читачами із своєю поезією. І ось видана перша збірка під назвою «Шкіра». 

Надія Позняк, письменниця

- Шукай стежки, придумуй для мети. Перехопивши подих – руш, немов так скоро, як на гору замкову летить.

Як пояснює сама Надія Михайлівна, шкіра – це дотик, це відчуття, це захист. Книга в її житті – перша. Не тому, що мало творів, просто Надія Позняк прискіпливо ставиться до своїх робіт. Говорить: далеко не все готова показати людям. Проте, за збірку «Шкіра» встигла отримати одні з найпрестижніших літературних нагород України: «Підкова Пегаса», Президентську премію «Книга року».

Надія Позняк, письменниця

- Це важливо для автора, мені, як для автора, що мою роботу якось оцінили. Як оцінку поставили учню. Тобто, це моя планка, щабель.

До своєї першої книги поетеса йшла довго. Не поспішала одразу друкувати написане. Серед різноманіття тем, які Надія Позняк розкриває у своїх творах, важливе місце займає тема Революції та Майдану 2014 року.

Надія Позняк, письменниця

- Відібраний був твір «Присвята Сергію Жадану». Вірш в українсько-польську антологію за 17 рік. У Польщі вона видавалася, у Варшаві, про Майдан.

Відвідувачка Галина Михайленко ділиться враженнями. Говорить, що завжди цікаво дізнаватися про новинки в літературі. Але так мало тих, хто по-справжньому відчуває те, про що пише.

Галина Михайленко, відвідувач

- Дуже глибоко відчуває всі події, які відбуваються і в країні, і в душі своїй. І уміє передати це словами. Насправді поетичний талант, непересічний. Причому такі перші враження. Із задоволенням прочитала б усю книжку.

Познайомитися із творчістю письменниці полтавці зможуть у будь-який час. Примірники презентованої книги є у бібліотеці.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію