Зловмисникам, які побили полтавського журналіста, оголосили підозру

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області, повідомили про підозру двом молодикам, які побили та силою виштовхали місцевого журналіста з офісу голови Полтавського осередку однієї з партій.

Встановили, що чоловік, який є місцевим журналістом, для розмови із головою Полтавського осередку однієї із партій, прийшов до його офісу. У цей час до приміщення зайшли молодики, один з яких почав нецензурно висловлюватися на адресу журналіста, а потім почав наносити численні удари останньому. Після цього до потерпілого підійшов ще один молодик 1992 р.н., який почав кулаками бити журналіста по обличчю.

Відповідно до висновків судово-медичної експертизи, потерпілому спричинили тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи зі зміщенням, закритої черепно-мозкової травми головного мозку.

За процесуального керівництва Полтавської місцевої прокуратури, двом молодикам повідомили про підозру у чиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, вчинене групою осіб) КК України.

Враховуючи, що один із підозрюваних переховується від правоохоронних органів, останнього оголосили в державний розшук.

"Прокуратура Полтавської області закликає громадян повідомляти будь-яку інформацію, яка може бути корисною для слідства щодо місцеперебування підозрюваного Алоєва Мустафи Алійовича за номерами телефонів (0532) 51-77-28, (0532) 51-77-02".

Досудове розслідування триває, молодикам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 3 років.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію