В обласній державній адміністрації пройшла прес-конференція заступника губернатора з питань соціальної політики Надії Мякушко

Присвячена зустріч підсумкам річної роботи керівника соціального сектору облдержадміністрації на цій посаді.

Заступник губернатора з соціальних питань Надія Мякушко зазначила – на даному етапі найголовнішим завданням її сектору є підготовка до нового навчального періоду. У 2006-му 1 вересня роботу почали 817 шкіл, а завершило 815: 2 школи закрилися через те, що учні перестали відвідувати заклади. В області є школи, де навчається 5-6 дітей, й інколи не тільки вони, а навіть вчителі не з'являються на заняття. Тому перед владою постає складний вибір.

Такі школи реорганізують, доукомплектовують учнями та засобами навчання. Крім того, перед усіма закладами поставлено завдання – до 10 серпня підготуватися до нового навчального періоду та опалювального сезону: зробити ремонти та налагодити системи опалення. Практично усі школи із цим впорались. Впроваджено безкоштовне проходження педагогами медичного огляду. До речі, у галузі охорони здоров'я теж є проблеми.

Саме тому між органами місцевого самоврядування, медичним закладом та абітурієнтами почали складати 3-х сторонні угоди, за якими до закладів зараховуються студенти з районів за умови працевлаштування останніх у сільській місцевості. Також заступник губернатора розповіла про слабке забезпечення державних програм боротьби з туберкульозом, онкологічними захворюваннями та із ВІЛ-інфекціями. Наприклад, ліки за програмою боротьби з туберкульозом почали надходити лише 2-3 тижні тому. Втім, до кінця року в області відкриється перший і єдиний в Україні соматичний центр в обласній клінічній лікарні.

Стрічка новин