Хто має прибирати тротуар, якщо він знаходиться біля ОСББ?

Жителі будинку на Котляревського, 21 в 2017 році створили об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. З того часу вони самі прибирають внутрішньо-прибудинкову територію. А от тротуар, який розташований за багатоповерхівкою, завжди прибирався працівниками ЖЕКу. Проте вже рік вони перестали це робити.

- Ось подивіться, будь ласка, ця гора піску знаходиться тут з зими. Це жах! Ніхто навіть мітлою тут не пошевелив. Поруч школа, а тут антисанітарія така, нас це просто обурює.

Порожні склянки, залишки журналів, обгортки та листя. Все це можна побачити біля будинку на Котляревського, 21.

Лариса Нечвеєва, мешкає по вул. Котляревського, 21

- За всю історію нашого будинку такої ситуації ніколи не було. В 10 метрах сміттєві баки, 10 школа, антисанітарія жахлива. У нас у будинку навіть з’явились щури і миші у підвалах.

Внутрішньо-прибудинкову територію мешканці прибирають за власний рахунок, адже вони створили ОСББ. А от цей тротуар не відноситься до їхнього об’єднання. Йдемо в Житлово-експлуатаційну організацію №2. Раніше вони відповідали за її прибирання. Керівника Олександра Ландаря немає, секретар говорить, він на виїзді. 

- Доброго дня! Олександр Миколайович в себе?

- Його немає?

- А де він?

- Він на виїзді.

Знову коментувати доводиться заступнику Михайлу Лукіну. 

Михайло Лукін, заступник начальника КП ЖЕО №2

- Згідно рішення сесії, при передачі дому територію так званої «червоної лінії» знято з прибирання території.

Так хто ж тоді має прибирати тротуар? Відповідь на це питання шукаємо в Управлінні житлово-комунального господарства. У начальника Сергія Сінельніка нарада, після якої – зустріч з начальником КП «Ремліфт» Володимиром Хмельницьким. 

- Зараз Володимира Івановича Сергій Володимирович прийме, і надіюсь ми таки поспілкуємось з Сергієм Володимировичем стосовно наших проблем.

Володимир Хмельницький вийшов, а до кабінету зайшла головний спеціаліст управління – продовжуємо чекати. Через деякий час спеціаліст виходить. Заходимо… або ні.

- Сергій Володимирович закрився в кабінеті, ручка, говорить секретар, не працює. Будемо чекати, стукати, я не знаю... Сергій Володимирович, виходьте.

І начальник таки вийшов, але говорити з нами відмовився. 

- Ніяких інтерв’ю я давати не буду, у письмовій формі, будь ласка.

Інформаційний запит ми відправили, чекаємо відповіді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію