У Семенівці відкрився Сервісний центр МВС

Зареєструвати транспортний засіб, отримати посвідчення водія та довідку про несудимість. Тепер жителі Семенівки та околиці користуватимуться  такими послугами в новому Сервісному центрі МВС.

10 серпня в селищі міського типу Семенівка відкрився територіальний сервісний центр МВС. 72 в Україні та 4- й центр нового зразка у Полтавській області. 

О 12 годині ранку до стін нового Сервісного центру МВС в Семенівці прийшли перші відвідувачі. Екскурсію новим закладом провів начальник центру Віталій Бондаренко, розповів про послуги. Центр МВС має сучасне технологічне  обладнання, і це спрощує процес отримання послуг. На відкритті голова Полтавської ОДА Валерій Головко перевірив роботу системи.

Незалежно від місця реєстрації тепер громадяни можуть отримати номерні знаки будь-якого бажаного регіону при реєстрації авто, мото та велотранспотру.

Віталій Бондаренко, начальник регіонального Сервісного центру МВС у Полтавській області

- Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, обмін та видача посвідчень водія. Приймань іспитів ПДР, а також практичного іспиту. Також тут будуть видаватися довідки про несудимість і дозволи на перевезення небезпечних вантажів.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Сервісний центр – це ті послуги сьогодні, про які просили частина громади Семенівського району. Тому що дуже важко було їздити за 50-60 кілометрів реєструвати транспортні засоби. На черзі у нас стоїть сільхоз техніка та отримання дозволів на мисливську зброю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію