Жителям Полтавщини нагадують правила безпеки в побуті

Фахівці обласної Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями міст Полтава та Кобеляки. А днями раніше - з жителями Великобагачанського, Чорнухинського та Шишацького районів.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники роз’яснювали правила пожежної безпеки у побуті, нагадували як діяти у разі виникнення різних надзвичайних подій. Також, розповідали як не допустити пожежі під час відпочинку на природі. Щоб люди не забували елементарних правил безпечної поведінки, співробітники ДСНС вручали тематичні листівки та пам’ятки.

Зважаючи на оголошений на території Полтавської області надзвичайний (5 клас) рівень пожежної небезпеки, рятувальники вкотре нагадують про обмеження, які діють при оголошенні даного рівня. Так, забороняється розводити багаття у лісі та лісопосадках, заїжджати автомобілем до лісу. Також палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки, залишати в лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я. Крім того, забороняється створювати смітники та спалювати відходи, спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях тощо.

"Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером 101. Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків", - нагадують рятувальники.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію