Полтавець завоював "золото" на Чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи

В Бордо (Франція) завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу (дисципліна: класичний жим лежачи). У змаганнях континентальної першості взяли участь 19 українських атлетів. Абсолютно всі спортсмени повернулись додому з медалями.

На рахунку національної збірної з пауерліфтингу 19 нагород, з них: 12 золотих, 4 срібних та 3 бронзових.

Перший же день змагань приніс Україні золото, яке виборов харків’янин Олександр Чернишов. Спортсмен виборов звання чемпіона континенту з результатом 150кг, виступаючи серед ветеранів другої вікової групи у ваговій категорії до 66 кг. Пізніше полтавець Вячеслав Петров, не лишивши жодних шансів суперникам, переміг у категорії до 120 кг серед ветеранів. Вячеслав впевнено відпрацював всі три спроби та закінчив з результатом 220 кг.

Жіноче золото серед ветеранів першої вікової групи здобула Кадацька Ганна з міста Попасна. Вона змагалась у ваговій категорії до 63 кг та закінчила виступ з результатом у 100 кг. Бронзова нагорода серед ветеранів першої вікової групи дісталась Інні Юдіній з Миколаєва (до 84 кг). Її результат становив 82,5 кг.  

Заключний день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи серед категорії «Open» приніс Україні повний комплект нагород. Фінальне золото виборов Пархоменко Сергій з міста Кремінна. У ваговій категорії до 105 кг, підкоривши штангу у 230 кг, спортсмен став недосяжний для найближчих суперників. Срібло завоювала Білоусова Тетяна з Чернівців, здолавши штангу вагою 130 кг у надважкій ваговій категорії. Бронзова нагорода у лучанки Воробйової Ірини з результатом 100 кг у ваговій категорії до 72 кг.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію