В дитсадок без довідки!

Міністерство охорони здоров'я України цього року відмінило медичну карту дитини для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Тепер для оформлення в дитсадок батькам достатньо привести дитину до педіатра чи сімейного лікаря для проходження медогляду. Для дітей дошкільного віку огляд у спеціалістів вузького профілю необов'язковий. Загальноклінічні аналізи - за бажанням батьків.

Оформляючи дітей до школи, необхідно пройти огляд фахівців: ендокринолога, ортопеда, хірурга, отоларинголога, офтальмолога, логопеда, невролога, стоматолога та психіатра. Копія картки профілактичних щеплень у дошкільні і загальноосвітні навчальні заклади видається за бажанням батьків.

Світлана Писаренко, експерт Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- На сьогодні, якщо дитинка оформляється в садочок, потрібно лише оглянути сімейним лікарем чи педіатром, який виписує довідку довільної форми із зазначенням паспортних даних дитини: прізвище, ім'я, по-батькові, дата народження, адреса і те, що дитина здорова, і може відвідувати дитячий заклад. Якщо дитина має якісь хронічні захворювання, то за згодою батьків або законних представників дитини – це зазначається, якщо згоди немає, то не зазначається. І видається ця довідочка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію