Оновлена лікарня

В травні 2016 року «лікарню залізничників», побудовану в 1936 році, передали на баланс міста. Після цього заклад перетворився в третю міську клінічну лікарню. Але в її приміщенні більше 35 років не проводилось жодних ремонтів. З 2017 року роботи розпочались. В якому стані лікарня зараз, дізнавалась Ірина Щербак.

На цих кадрах – 3 міська клінічна лікарня рік тому. Старі комунікації, обшарпані вікна й двері. А це вже її вигляд в процесі ремонтних робіт. За цей час відремонтували покрівлю, встановили пластикові вікна, облаштували автономне опалення, частково реконструювали фасад та ґанки. Всередині приміщення ремонтують травматологічний пункт, приймальне відділення. 

Анатолій Рудич, головний лікар МКЛ №3

- Пацієнти відчують, перше, – це комфортна температура, яка має бути в опалювальний зимовий період. Друге – більш комфортне перебування в лікарні.

Новинка в лікарні – ліфт для транспортування пацієнтів. Його збудують в закладі у ході реконструкції.

Анатолій Рудич, головний лікар МКЛ №3

- Ми зараз на ношах піднімаємо хворих на 4-й, 3-й, 2-й поверх. Інколи ми їх на обстеження веземо ми їх, піднімаємо, спускаємо, для цього задіємо, де родичів. Ну, тобто це проблематично.

Міський голова Олександр Мамай зазначив, що функціювання цього закладу для полтавців важливе, адже лікарня обслуговує великий мікрорайон Левада і віддалені мікрорайони – Лісок і Климівку. Кошти на ремонт виділено з міського бюджету. Тому мер контролює проведення ремонту в лікарні особисто.  

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- На сьогоднішній день виділено понад 15 мільйонів, 5 вже використано. Тут 170 ліжок, всі вони заповнені. 800 людей тільки через поліклініку цієї лікарні проходить, це в нас 3 лікарня. І сьогодні, я думаю, всі бачимо, кожен мешканець повинен розуміти: і міська влада, і міський голова не залишиться осторонь їхніх проблем.

Повністю закінчити ремонтні роботи планують до кінця цього року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію