Борги підприємців для виплати пенсій

Несплата єдиного внеску бізнесменами стала темою спільної наради Головного управління державної фіскальної служби у Полтавській області з Пенсійним фондом

Єдиний податок – один із шляхів наповнення місцевих бюджетів. Податківці стежать за його сплатою. І часто карають підприємців-боржників штрафами. Станом на 1 серпня сума заборгованості перевищує 109 мільйонів. Неплатників по єдиному внеску – більше 20 000 осіб у Полтавській області. Під час робочої наради затвердили спільний план дій. Визначили пріоритетних боржників та шляхи роботи з ними. Склали вимоги до сплати боргу. Як засіб боротьби з неплатниками – можливість заборони перетину кордону для боржників. Враховуючи потребу в коштах для виплати пенсій, необхідність повернення заборгованості висока. 

Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області

- Визначили напрямок руху в плані того, щоб борги у Пенсійний фонд зменшилися. Мало того, ми розробили заходи по роз'яснювальній роботі, зв'язаної в тому числі з тими приватними підприємцями, які не завжди добросовісно виконують свої обов'язки - не платять гроші у Пенсійний фонд.

Алла Рябкова, заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області

- Ми плануємо погашення заборгованості в розмірі 30 мільйонів, а можливо ця сума буде, докладемо зусиль, щоб ця сума була більшою. Крім того, визначено боржників з найбільшими сумами заборгованості, які є економічно активними, будуть проведені виробничі зустрічі на предмет заборгованості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію