На Полтавщині відбулося жеребкування футбольного кубку Олега Кулінча

Відбулося жеребкування міжрайонного кубку з футболу серед аматорських команд. У турнірі братимуть участь шість команд: по одній з кожного району – Миргородського, Зіньківського, Решетилівського, Диканського та Шишацького, а також команда міста Миргорода.

Минулого року, згідно з положенням турніру, було визначено, що цьогорічний фінал змагань пройде в Миргороді. Сьогодні сліпий жереб напряму вивів у півфінали команди Зіньківського та Миргородського районів. У свою чергу, інші чотири команди поборються між собою за право зіграти у півфіналі.

Перший відбірковий етап відбудеться 29 серпня о 18-00 годині. За право зіграти у півфіналі з командою Миргородського району боротимуться футболісти міста Миргорода та спортсмени Диканського району. Матч прийматиме Миргород.

У свою чергу, суперниками команди Зіньківського району у півфіналі стане той, хто переможе в боротьбі команд Шишацького та Решетилівського районів. Знову ж таки, 29 серпня о 18-00 матч прийматимуть Яреськи Шишацького району.

Півфінали прийматимуть 5 вересня о 18-00 год. Миргородський і Зіньківський райони, а фінал запланований о 16-00 год. 16 вересня на центральному стадіоні міста Миргород.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію