Заступилися за ветерана

Судова тяганина в майже десятиліття. Всі ці роки ветеран війни намагається відвоювати власне житло. Прожив у будинку все життя, а на старість може залишитися без даху над головою. Співвласники будинку намагаються забрати частку пенсіонера. Чоловік зараз в реанімації, а ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд» взялася допомогти.

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- До нас в організацію звернувся адвокат Анатолія Федоровича Тетері – ветерана Великої Вітчизняної війни, людини, якій сьогодні 93 роки, що багато років бореться за власне житло і шматочок землі, на якій він прожив все життя.

У чоловіка хочуть відібрати будинок – сусіди. Самостійно врегулювати ситуацію не виходить уже більше 5 років, тому потребують підтримки і публічності. 

Юристи ветерана весь цей час підтримують чоловіка. Вже не один рік триває паперова війна з відповідачами. Сусіди хочуть оформити власність ветерана на себе.

Раїса Школенко, представник позивача 

- Зараз всі експертизи прийшли до одного: розподілу будинку не може бути. Пристройки, так як вона каже: віддайте усе те, де у Тетері комунікації – вода і газ, і я добудую. Таке теж не може бути.

Справу перенесли, адже відповідачі не з'явилися. 

Наталія Крючко, суддя 

- Відсутність представників і проведення такого судового засідання щодо визначення всіх процесуальних питань без їх участі може бути грубим порушенням як конвенції про захист прав і основних свобод, так і вимог цивільно-процесуального кодексу України.

Дату наступного засідання назначили на кінець місяця, всіх учасників повідомлять. 

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Це приклад несправедливості. Ми Анатолія Федоровича в біді не залишимо. Ми надамо йому всю необхідну допомогу. Ця людина потребує допомоги людей, суспільства та держави.

Представники позивача та громадська організація «Погляд» у боротьбі за будинок відступати не будуть. А тим часом ветеран війни, пенсіонер знаходиться у лікарні, в реанімації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію