Капітальні ремонти закладів культури

Встановлення меморіальної дошки загиблому воїну та виділення коштів на виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота». Це та інше розглянули на засідання міськвиконкому.

О 10 годині в міській раді розпочалось засідання міськвиконкому. Замість мера Олександра Мамая його проводить секретар міської ради Оксана Деркач. Перед затвердженням порядку денного депутат міської ради Олександр Шамота визвався говорити. В своїй промові обранець повідомив: 7 серпня виборча комісія відкликала 6-х депутатів міської ради, серед яких – і Оксана Деркач, яка, як зазначив Шамота, не може головувати на засіданні. 

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради

- Втративши посаду секретаря міської ради, Оксана Деркач втратила й повноваження голосувати на сьогоднішньому виконавчому комітеті.

Після цього начальник юридичного управління Інна Сорока зазначила: прийняти на посаду секретаря міської ради та звільнити можна лише на сесії міської ради. 

Інна Сорока, начальник юридичного Управління Полтавської міської ради

- На сьогоднішній день такого засідання не відбулось і рішення по звільненню секретаря міської ради не прийнято.

Засідання міськвиконкому продовжилось. Після затвердження порядку денного перейшли до розгляду питань. Серед них – виділення близько 2-х мільйонів гривень на виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота».

Ірина Шевченко, заступник начальника Управління соціального розвитку Полтавської міської ради

- Одноразова матеріальна допомога мешканцям міста за особистими зверненнями на загальну суму 414 тис. 500 грн. Також одноразова матеріальна допомога учасникам бойових дій на загальну суму 4 тис. грн. Також щомісячно, з липня по грудень, будемо проводити виплату матеріальної допомоги двом матерям дітей з інвалідністю.

Окрім одноразової та щомісячної матеріальної допомоги, програмою передбачається фінансування громадських організацій. 

Ірина Шевченко, заступник начальника Управління соціального розвитку Полтавської міської ради

- Благодійна організація «Світло надії» – 60 тисяч гривень та обласна організація Товариства Червоного Хреста на загальну суму 93 тисячі 105 гривень. Пропонується виділити кошти двом громадським організаціям, які займаються в нас оздоровленням, – це загальна сума 562 тис. 756 грн.

Розглянувши всі питання, Оксана Деркач повідомила дату наступного засідання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію