В центрі уваги – кішки

Більшість свого життя ці тварини витрачають на сон. А їхнє серце б’ється майже вдвічі швидше, ніж у людей. Хтось вважає їх егоїстичними, а дехто переконаний: вони здатні турбуватися і дарувати ніжність. 8-ого серпня у світі відзначають День котів. 

Знайомтесь, це – Бусінка, кішка породи «невська маскарадна». Найбільше вона полюбляє, коли її господарка розчісує спеціальною щіткою. 

В родині Кирилових є окрема облаштована кімната для тварин. Адже Бусінка – не єдина кішка. Ще є 3 покоління пухнастиків породи «Афродіта»: Агата, Кісмі і Сєня. Останнього через велику вагу називають «Сєня-каток».

Ольга Кирилова, власниця котів 

- Чоловік мій придумав йому таке ім’я, тому що він приходить, лягає зверху на кішку, якщо вона лежить десь у спальному місці в корзинці чи ліжку. Він не розуміє, що придавив, очі, лапи стирчать – це його не цікавить.

З-поміж чотирьох тварин Бусінка – найголовніша. Адже це – перша породиста кішка, яку придбала родина. 

Ольга Кирилова, власниця котів 

- «Цар-кішка» ми її називаємо. Її потрібно першою завжди, так як вона головна. По-старшинству потрібно обов’язково першою погладити, нагодувати. Якщо з нею першою не привітатись, вона може десь за рогом спіймати й надавати по шапці, приревнувати.

Бусінка постійно бере участь в різноманітних котячих конкурсах. Першу перемогу вона здобула, будучи кошеням, на виставці у Полтаві. 

Ольга Кирилова, власниця котів 

- Вона в нас в перший виставковий день стала кращим юніором виставки. Там тварин було дуже багато, більше, ніж 200. Я розумію, там дорослі котики, але це дуже почесно.

Потім були й інші міста як в Україні, так і за її межами. А нещодавно Бусінка стала мамою. Тому зовсім скоро інші сім’ї стануть володарями цієї чудової породи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію