Сьогодні - День військ зв'язку України

Війська зв’язку – важлива складова всього складного військового механізму, адже саме вони забезпечують інформаційну безпеку.

Це свято з'явилося в Україні ще в 2000 році. День військ зв'язку України було створене завдяки Указу Президента № 154/2000 від 1 лютого 2000 року. І з того моменту 8 серпня – це головне свято для всіх зв'язківців нашої країни.

Військовий зв'язок - це невід'ємна складова управління Збройними Силами, його технічна основа. Початком славної історії, а потім і передумовою започаткування свята стало те, що 8 серпня 1920 року в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка зв'язківців на других Київських військово-інженерних курсах.

Історичний досвід розвитку військового зв'язку підтверджує ту вирішальну роль, яку військові зв'язківці відіграють у збройній боротьбі, у досягненні перемоги. Свідченням тому є зростання питомої ваги зв'язківців на фоні загальної чисельності військ.

У січні 1992 року було створено Головне управління зв'язку Збройних Сил України, яке почало формування військ зв'язку незалежної держави. За час існування Збройних Сил України з розрізнених систем зв'язку створена єдина система.

Вже традиційно, у своє професійне свято усі працівники та військовослужбовці Військ зв'язку України отримують привітання від керівництва, а найбільш відзначилися нагороджуються державними нагородами, позачерговими військовими званнями та подяками від командування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію