Відпочили та оздоровилися

Відбулися урочистості з приводу закриття третьої зміни в оздоровчому таборі «ЕКОЛОГ». 21 день діти від 7-ми до 17-ти років розважалися та навчалися. На завершення провели святкову лінійку та концерт. Обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір «ЕКОЛОГ» створено в 2003 році в селищі Міські Млини. Щороку він зустрічає талановитих та обдарованих дітей з усієї Полтавської області. Загалом за рік передбачено 4 табірні зміни. 

Святослава – танцівниця. На святковому концерті вона з партнером презентували запальний танець. В таборі, ділиться своїми емоціями, вже не вперше.

Святослава Таранченко, учасниця святкового концерту

- Ну в таборі я для себе знаходжу безліч друзів, з якими я була і в минулому році. І зараз я знайшла для себе дуже багато друзів. Це просто гора емоцій і це незабутньо.

Михайло Колотій в таборі відпочиває втретє. Знайшов багато друзів. Головне для нього, говорить, – походи і майстерня.

Михайло Колотій, відпочиває в таборі

- Звісно, це велика кількість різноманітних заходів, які проводяться на базі нашого табору. Звичайно, дуже запам'яталося – це походи еко-стежками. Це також у нас є майстерня на території табору, там, де ми щось робимо своїми руками. Це також дуже круто.

За одну табірну зміну з дітьми працюють 12 вихователів. Дітей розважають та залучають до наукових досліджень. Старший вихователь Яна Романова розповідає: головне для дітей – природа.

Яна Романова, старший вихователь

- Приїжджають науковці, які проводять туристичні походи разом з дітьми. В нас розроблені три маршрути екологічними стежками, де діти вивчають флору та фауну нашого краю, що в майбутньому їм знадобиться при навчанні й їхніх наукових дослідженнях.

Юні вихованці табору діляться своїми враженнями та розповідають про свої захоплення, якими займаються у вільний час. 

Анастасія малює картини, каже: навколишня природа надихає. В холі головного приміщення табору представлені її роботи. Розповідає про  враження від відпочинку в таборі «ЕКОЛОГ».

Анастасія Крайня, відпочиває в таборі

- Мені дуже подобається в таборі. Я подружилася з дітьми свого загону, четвертого, третього та інших. Тут я на тихій годині, якщо не спиться, можу малювати.

Святкування закриття зміни відзначили піснями, танцями та різноманітними виступами виконавців. А нова зміна для дітлахів в таборі вже відкрилася.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію