Знову – на Схід

Правоохоронці Полтавщини вирушили на Донбас. Близько сотні поліцейських протягом двох місяців перевірятимуть транспорт та людей на підконтрольній території. У далеку дорогу на плацу обласного управління Нацполіції правоохоронців проводжали рідні, друзі та колеги.

З великим рюкзаками та дорожніми сумками до автобусу приходять правоохоронці. Попереду у них – довга дорога на Схід, а потім – два місяці служби на Донбасі. 

Олександр Самофалов, інспектор батальйону поліції «Полтава» 

- Вдома будуть чекати дружина з донькою, батьки. Надіємося на те, що все пройде гладко, добре.

В зону операції об'єднаних сил вирушають досвідчені бійці. Для більшості з них це вже 96 ротація за 4 роки. Спорядження із собою беруть традиційне.

Олександр Дубина, командир зведеного загону поліції Полтавщини

- Стандартна зброя поліцейських. Це – автомати, пістолети. На мені – звичайна розгрузка. Особовий склад забезпечений засобами особистого захисту – це бронежилети та каски.

А от завдання під час цієї ротації правоохоронці отримують нове. 

Володимир Абрамов, заступник начальника поліції Полтавщини

- Завдання батальйону конкретно змінено і кардинально. Їхні завдання будуть полягати в перевірці транспорту та осіб, які переміщуються по контрольованим територіям, переходять контрольно-пропускні пункти зі Сходу, з окупованих територій. Це досить складна робота у зв'язку з тим, що великий обсяг транспорту, громадського транспорту проходить через ці пости.

Та головною задачею для всіх них залишається повернутися додому живими та неушкодженими. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію