У Миргороді СБУ провели антитерористичні навчання

Планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання, які тривали у Миргороді з 1-го по 3-є серпня, проводила Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Полтавській області.

До навчань залучались співробітники СБУ, Національної гвардії, спецпідрозділи ГУНП в Полтавській області, вибухотехніки, Миргородський відділ поліції, Державна служба з надзвичайних ситуацій та представники органів місцевої влади і самоврядування.

За легендою навчань диверсійна група мала здійснити у Миргороді теракти в місцях масового скупчення людей та поблизу території військової частини.

З коментарів Віктора Даценка, помічника начальника УСБУ в Полтавській області з питань координації антитерористичної діяльності:

- Силовики відпрацювали алгоритм спільних дій в умовах максимально наближених до реальних. На першому етапі навчань відпрацювали ліквідацію умовних вибухів, на завершальному - силами двох спецпідрозділів «Корд» та «Альфа» (ГУНП та УСБУ Полтавщини) було проведено штурмову операцію по знешкодженню «терористів».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію