Семирічна дівчинка травмувалася в аквапарку під Полтавою

Під час катання на гірці вона зламала ногу. Про інцидент стало відомо від прес-служби управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації. За їх даними, це не перший випадок травмування дітей під час відпочинку. В області з початку року від нещасних випадків постраждало тридцять три дитини. Ще одна загинула. 

Семирічна дівчинка травмувалася на цьому атракціоні. Стався інцидент першого серпня близько 13-ої години. Дитина з'їжджала з горки в аквапарку і отримала серйозні травми. З переломом стегнової кістки дівчинку доставили до міської дитячої клінічної лікарні.

Андрій Коваленко, перший заступник начальника управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА

- Дівчинка 2011 року народження, мешканка селища Розсошенці Полтавського району, травми отримала під час перебування на дитячому атракціоні в аквапарку селища Супрунівка. Стан дівчинки середньої тяжкості.

Ми розібралися у причинах дитячого травмування. Розважальна зона знаходиться у селі Супрунівка. Тут, як завжди, багато людей. Більшість родини – з малечею. Для неї тут є окрема зона з невисокими гірками та басейном глибиною 50 сантиметрів. Травму ж 7-річна дівчинка отримала на іншій гірці. На ній багато віражів та велика швидкість. Остання призначена для дорослих. 

Руслан Кісільов, завідуючих з технічних питань в аквапарку

- Я ж не можу заборонити піднятися мамі з дитиною нагору. Люди фотографуються, дивляться й спускаються. Якщо сама мама взяла дитину і з'їхала разом з нею, то це ж не дитина сама з гірки поїхала якось... Тобто, у першу чергу - це однозначне порушення правил.

Правила поводження у зоні відпочинку можна побачити на вході та біля кожної гірки. Згідно з ними, діти до 14-ти років мають знаходитися у водній зоні виключно з батьками. Є й пункт, згідно з яким адміністрація не несе відповідальності за травми, отримані через недотримання правил. Про інструктаж говорять і відвідувачі аквапарку.

Андрій Логощук, відпочіває з дітьми

- Акуратно біля басейну, з горок. Щоб діти відходили від горок, спускалися, були уважні, ну і таке  інше.

Відповідальний за технічну частину аквапарку демонструє документи. Вони підтверджують придатність гірок та їх безпечність. 

Наразі травмована дитина вже вдома. Її стан стабільний, середньої тяжкості. Батьки претензій до аквапарку не мають. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію