Чи законні МАФи?

На міську раду та його секретаря – позов до суду. Вимога – скасувати рішення 15 сесії сьомого скликання щодо дозволів для спорудження тимчасових споруд – 36 МАФів. У Шевченківському районі – 25 МАФів, Подільському – 9, а Київському –  2.

Засідання у справі – вже друге, але відповідач знову не з'явилася. Під час судового засідання розглянули позиції обох сторін та обговорили докази у справі. Рішення не прийняли, бо засідання перенесли на 23 серпня. За цей час сторона відповідача має ознайомитися з новими документами у справі. 

Юрій Синяк, позивач 

- Нам не були надані всі додатки, які були потрібні для підготовки до засідання комісії. Нам всі матеріали надають прям перед засіданням комісії, але зранку. Тобто, зранку у нас є додатки, а ми засідаємо через 2 години, у нас реально немає можливості опрацювати всі ці матеріали, які нам повинні надати.

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради

- За 20 днів повинні бути опубліковані проекти рішень, які виносяться на засідання Полтавської міської ради разом із додатками. Були опубліковані ці проекти рішень, але в цих додатках не було оцих 36 МАФів. Ці МАФи з'явилися в ніч перед сесією. Саме тому ми вважаємо, що це є протизаконно, і звернулися до суду для оскарження даного рішення.

Стрічка новин