Скоро неподалік від Миргорода завирує Сорочинський ярмарок

Підготовці центру та околиць до цієї події комунальні служби докладають чималих зусиль. Тривають ремонти асфальтного покриття та будівництво і реконструкція тротуарів, завершили нанесення дорожньої розмітки, проводиться косіння газонів та узбіч доріг, виконується низка робіт з благоустрою.

Відповідно до розроблених планів, комунальники та підрядні будівельні організації працюють на об’єктах, виконуючи поставлені завдання. Інспектори з благоустрою проводять інформаційну та роз’яснювальну роботу про правила благоустрою.

Нагадаємо, що згідно з Правилами благоустрою території міста Миргорода прибирання територій, прилеглих  до власних домоволодінь, на відстані до проїжджої частини вулиці, – покладається на їх власників. 

Згідно (п.5.6.3) Правил благоустрою території Миргорода, захаращення прилеглих до домоволодінь територій бур’янами, травою заввишки більше 10 см, а також будівельними матеріалами, сміттям, побутовими відходами, розпалювання багать є порушенням Правил благоустрою території міста Миргорода. 

За вищевказані порушення передбачено штрафні санкції на громадян у розмірі від 340 до 1360 грн. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію