Позов проти мера

Екс-заступник міського голови Михайло Шевченко подав заяву до суду на міську раду. В ній Шевченко вимагає скасувати рішення щодо його звільнення. Хоче, аби його поновили на посаді першого заступника. Нагадаємо, на п’ятнадцятій сесії міської ради депутати звільнили Михайла Шевченка. На саме засідання екс-заступник не з’явився. Представляти свої інтереси доручив адвокатові. 

10 ранку, Полтавський окружний адміністративний суд. Розгляд справи Шевченка проти міської ради затримується. Преса та представники сторін чекають на суддю Євгенія Супруна. За 15 хвилин він з’являється та займає своє місце в залі засідань. 

- Судове засідання оголошую відкритим.

І одразу – до розгляду. Суддя зачитує пояснення третьої особи, депутата міської ради Юліана Матвійчика. Його залучили до справи, адже він підготував проект рішення по звільненню Шевченка. 

Євгеній Супрун, суддя у справі «Шевченко проти міської ради»

- В даних поясненнях він вказує: «Вважаю, що позивні вимоги, заявлені адвокатом Урбанським в інтересах Шевченка, не можуть бути задоволені. Оскаржене рішення Полтавської міської ради є законним, прийняте у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

Після пояснень представник міської ради Руслан Божко подав 2 клопотання. В них вимагають отримати більше інформації про Михайла Шевченка, аби досконаліше вивчити справу.  

Руслан Божко, представник міської ради

- Ми просимо суд витребувати як від самого Шевченка Михайла Володимировича ту інформацію, яка визначається законодавством, так і від тих органів, державної влади, інформації, яка необхідна для перевірки можливості перебування Шевченка Михайла Володимировича на посаді в органах місцевого самоврядування.

Сторона позивача заперечила обидва клопотання. Зокрема, адвокат Шевченка переконаний: матеріали не стосуються справи. А міська рада просто затягує процес її розгляду. 

Максим Урбанський, адвокат Михайла Шевченка 

- Ми зараз розглядаємо адміністративний позов про скасування рішення, а не призначення Шевченка на посаді. Просимо відмовити у задоволенні вказаного клопотання.

Суддя відмовив у клопотаннях. Наступне засідання відбудеться 19 вересня о 10 годині в приміщенні адміністративного суду. На ньому з’ясовуватимуть всі обставини справи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію