Культура та спорт – на першому місці

Музична та спортивна школи – на стадії ремонту, а вже восени вони приймуть малечу на заняття. Кошти на облаштування позашкільних закладів виділили з міського бюджету.

Це дитяча музична школа №2 імені Шаповаленка. Біля неї працівники, які займаються утепленням приміщення. Восени, обіцяють, до неї вже підуть учні на заняття. Школі майже 50 років, тож ремонту потребувала. 

Тетяна Петрова, заступник директора з навчально-виховної роботи 

- По периметру всієї школи зроблено цоколь. У нас був старий, ми його завжди підфарбовували, бо він сипався. А тепер у нас класно плиточкою оброблений цоколь. Зробили нам поріг та накриття над ним.

Ремонтні роботи розпочали ще в минулому році.  

Андрій Одарченко, представник будівельної компанії 

- Надалі плануємо зробити одмостку по всьому периметру школи. А вже повністю відремонтували дах. Тут уже частково виконувалися роботи у минулому році, а цьогоріч уже ремонтні роботи по даху закінчилися.

Ознайомитися з тим, як проводять ремонтні роботи та в яких умовах будуть навчатися діти, завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Для того, щоб діти навчалися, щоб гарно малювали, вони повинні все це робити у гарних класах. В минулому році понад 1,5 мільйона було виділено на цю школу. І ми звернули увагу, що коштів мало, і в цьому році виділили понад 1,5 мільйони.

Не забуває міська влада і про спортивний розвиток молоді. Це нова зала для заняття боксом, що на Панянки, 36. Поки що ремонтують, але невдовзі спортсмени зможуть відвідувати заняття. Спочатку він працював на базі 37 школи, але через велику кількість учнів його перенесли на нове місце.

Кошти на облаштування є. Управлінню молоді та спорту в цьому році виділили понад 8 млн гривень. А на спортивну школу – майже 1,5 млн гривень: на ремонт і закупівлю обладнання.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Приємно, мабуть, для усієї територіальної громади, що в минулому році Хижняк став чемпіоном світу, і для цього міська влада зобов'язана зробити умови для тренування нашого підростаючого покоління, бо на прикладі Олександра Хижняка ми зрозуміли, що Полтава може бути дійсно чемпіоном світу завжди.

Приміщення має 2 зали та буде містити різний спортивний інвентар.

Микола Семеняга, директор КЗ ПДЮСШ №4

- В одному залі буде лише боксерська практика, буде поставлений ринг. В другому залі будуть боксерські подушки, мішки, «капелька», дзеркала та робота з гантелями.

Ремонтні роботи планують завершити до початку занять.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію