Дорога без власника

Мова – про трасу М03 Київ-Харків-Довжанський, що у межах міста Полтави. Її передавали з балансів на баланс, але ями нікуди не поділись, а відповідального й досі немає. І ось – чергове зібрання. Що ж вирішать чиновники і за чий кошт її ремонтуватимуть, дізнавалась наша знімальна група.

Дорога М03 Київ-Харків-Довжанський, що в межах Полтави, потребує ремонту. Але хто ж виділить кошти – місто чи область – на її оновлення, розбиралися депутати на комісії спільно з усіма причетними до цього питання представниками міськвиконкому та обласної державної адміністрації.

Начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов зауважив, що земельна ділянка під дорогою не перебуває на балансі міста. 

Юрій Трегубов, начальник управління земельних ресурсів та кадастру

- Передана на підставі міської ради і відповідного розпорядження голови Полтавської обласної адміністрації.

Покриття ж з інженерними спорудами знаходиться на балансі міста. Голова комісії Олег Бєлоножко зазначив: варто дійти згоди з обласною владою в питанні ремонтних робіт. Фінансування на повний ремонт, наголосив він, має бути спільним: від міста та від області. 

Олег Бєлоножко, голова постійної комісії  з питань містобудування, архітектури та розвитку с/г

- Щоб відремонтувати цей шлях дороги капітально, це приблизно на ці 5 км необхідно покласти приблизно 150 мільйонів гривень. Це приблизно весь ремонтний бюджет всіх проїзних шляхів міста Полтава на рік. Чи готові ми відмовитись від дворових ремонтів вулиць, проїздів та всі гроші покласти на цю дорогу?

Депутати пропонували, щоб управління ЖКГ взяло на себе ямковий ремонт, але такий варіант ситуацію не врятує, адже дорога потребує капітального відновлення.

Аби визначитися з подальшими кроками стосовно ремонту дороги М-03 Київ–Харків–Довжанський в межах Полтави, вирішили створити тимчасову комісію, до якої увійдуть як депутати, так і чиновники міста та області.

Засідання попередньо запланували на 2 серпня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію