Калюж немає, але проблема не зникла

Жителі провулку Керамічного, що за вулицею Київське шосе, другий місяць потерпають від аварійного провалу колектора. Ремонтні роботи тривають уже тиждень, але чи є кошти у «Полтававодоканалу» на повну заміну труб? 

Це провулок Керамічний. Тиждень тому тут була річка з каналізаційними витоками, яка заважали місцевим мешканцям. Майже все висохло, але сморід залишився. 

Володимир Матяш, полтавець

- Ливневки на цій вулиці немає. Її, звісно, ніхто не зробив за цей тиждень. Рівень каналізації, оці «помиї» так же і стоять. Зараз тільки піде перший дощ, а через те, що немає отут ливневки, знову все потече по провулку.

Яма розваленого колектору знаходиться за адресою Київське шосе, 32, але змін там поки що немає. 

Олександр Оплєтаєв, полтавець

- Вони аварійний насос туди не ставили, а потрібно. Так само, як на Великотирнівській через вулицю Грушевського аварійну станцію. Тоді ми зможем дихати. А то тільки піде дощ, все залишиться, як і було.

У мешканців в районі ринку «Універсам» теж проблема не зникла.

Дмитро Романов, полтавець

- Запах просто огидний. День подихаєш, і просто немає сил від цього.

Працівники «Водоканалу» вже тиждень працюють над вирішенням цієї проблеми та постійно оновлюють план дій щодо відновлення роботи пошкоджених ділянок колектора. Фінансування знайшли у резервах підприємства.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Відновлення цієї ділянки колектору орієнтовна вартість у розмірі 8 мільйонів.

Паралельні вулиці перестане затоплювати, коли центральний колектор відновлять. На сьогодні на першій ділянці уже поклали нові труби, у планах – змінити локацію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію