Нічого святого

У Полтаві з ново встановленої станції технічного обслуговування велосипедів вкрали один із інструментів. Винних у скоєнні злочину намагалась знайти Ірина Щербак.

Зверніть увагу: на цих кадрах ще видно той самий шестигранник. Відео наша знімальна група зробила у п’ятницю. А вже в понеділок у Фейсбуці на сторінці групи «У Полтаві» з’являється пост Віктора Шкаровського.

«Хватило рівно на сім днів(»

І під ним коментарі.

- «Какой мелочный у нас народ!(»

- «Там виселицу нужно поставить а не ключи вешать»

- «Что за люди???? Ну зачем???!!!!»

Павло – велосипедист. Він обурюється зникненням інструмента. Адже станція технічного обслуговування велосипедів змогла протриматись цілою лише тиждень. 

Павло, велосипедист

- Це зручно – відремонтувати велосипед на місці. Проте, люди відносяться до цього недбало.

Телефонуємо в поліцію.

Юлія Лещенко, представник прес-служби ГУ НП у Полтавській обл.

- Доброго дня, Студія «Місто» Вам телефонує. Чи знаєте ви щось про зникнення шестигранника з велоСТО в центрі?

- З приводу даної крадіжки до поліції заяв та повідомлень не надходило. Але ми вже маємо інформацію по даній ситуації, так як вона поширювалась на деяких Інтернет-ресурсах.  Як тільки до поліції надійде заява про факт скоєння правопорушення, одразу почнеться встановлення обставин даної події.

Без заяви правоохоронці не можуть шукати винних. Встановили ВелоСТО по проекту «Бюджет участі». Голова робочої групи з реалізації останнього говорить: заяву подадуть.

Оксана Деркач, голова робочої групи з реалізації проекту «Бюджет участі», секретар Полтавської міської ради

- Важко відслідкувати, хто це зробив, але як сигнал для того, що це місце потребує більшої уваги. То я думаю, зараз ми це зробимо.

І поки ми знімали місце злочину, помітили камери, розташовані на театрі Гоголя. 

Ірина Щербак, кореспондент 

- Дві камери направлені сюди і можуть бачити наше СТО. Ходімо дізнаємось у охоронців театру Гоголя, чи захвачують камери наше СТО, чи ні? Можливо, дізнаємось, хто ж саме вкрав ці шестигранники. Ходімо.

Працівники театру зараз у відпустці. Проте в закладі є охоронці, вони показали нам відео з камер спостереження. 

Винних у скоєнні злочину тепер шукатиме поліція. Тим часом ініціатори встановлення велоСТО повідомили: втрачений інструмент відновлять.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію