Свято для любителів бігу

У вересні у нашому місті відбудеться забіг «Полтавська ніч – 2018». Взяти участь у ньому, запевняють організатори, можуть усі бажаючі. Подібний нічний забіг у Полтаві будуть проводити вже вдруге.

Таким був перший забіг «Полтавська ніч – 2017». 15 вересня любителям активного способу життя знову пропонують перевірити свої сили на дистанції.

Неля Агапова, голова ГО «Running club Poltava»

- Ми запрошуємо любителів бігу з усієї України завітати до нашого чарівного міста і взяти участь у забігах на дистанції 5 та 10 км.

Забіги відбуватимуться по проспекту Першотравневому. Торік організатори також зупинили свій вибір на цій локації. Тоді учасниками «Полтавської ночі» стало близько 200 осіб. Цьогоріч розраховують на більшу кількість охочих. 

Геннадій Полових, співорганізатор забігу «Полтавська ніч – 2018»

- Кількість бігунів у нашому місті вражає. Бігають вдень, бігають вночі, бігають в Центрі, на околицях, за містом. Ще роки три-чотири тому дуже рідко можна було побачити бігуна, і більшість людей з подивом за цим спостерігало.

Забіг «Полтавська ніч» належить до категорії «фанових». Тобто, це не лише змагання, кажуть організатори, а справжнє свято для любителів бігу з призами, пригощанням та файєр-шоу. Стати його учасником може кожен: і професіонал, і аматор. Новинкою цьогорічного забігу стане командна першість.

Олександр Скрипай, співорганізатор забігу «Полтавська ніч – 2018»

- Командний забіг – це забіг на будь-яку в принципі дистанцію, але в залік береться мінімум 7 результатів на 5 км і рахується за найменшим часом команди, і таким чином визначається переможець.

Участь у забігу «Полтавська ніч» – не безкоштовна. Вартість реєстрації до 11 вересня – 350 гривень, після цього дня – 450. У неї входить медаль фінішера, ліхтарик, чіпи для фіксації результату, промо-продукція, обслуговування в пункті харування тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію