Щасливі та в очікуванні відпочинку

Щовівторка діти та молодь з інвалідністю вирушають на море. Така соціальна акція з оздоровлення – єдина в Україні. Стартувала вона 12 червня і триватиме до кінця літа. 

Ранок вівторка. До офісу «Совісті України» з валізами підходить молодь, діти та батьки. Всі вони сьогодні вирушають на відпочинок до Азовського моря. Серед них – і сім’я Рогуліних.

Ірина Рогуліна, разом з сином їде на море

- Оздоровлення – це основне для дитини-інваліда. По-друге, одразу у нас покращення йде, свастика рук і ніг знімається, самопочуття гарніше стає. Ми будемо очікувати на гарну подорож, засмагати, купатися.

В очікуванні відпочинку – й Зінаїда Романенко з донькою. Вони вдруге їздять на оздоровлення за цією програмою. Переконані, цьогорічна подорож буде не менш захоплюючою. 

Зінаїда Романенко, разом з донькою їде на море 

- В цьому році взагалі буде дуже приємно відпочивати. Нове місце, нові корпуса, море зовсім поруч буде. Ну, як завжди, очікуємо позитивні емоції.

На цьогорічне оздоровлення в рамках соціальної програми «Турбота» з міського бюджету виділено більше 3-х мільйонів гривень, зазначив мер міста Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Діти з особливими можливостями, більше треба звертати на них увагу. В місті ми їх не бачимо, тому що кожна дитина залишається поруч зі своїми батьками зі своїми проблемами. І сьогодні мета моя особисто – не так оздоровити цих дітей, як більше їх об’єднати між собою для того, щоб вони почали спілкуватися.

А от Наталія Литус разом з сином Кирилом тільки повернулися з моря. Вони поділились своїми враженнями від подорожі. 

Кирило Литус, повернувся з відпочинку

- Купався в морі? 

- Ну звісно, купався. І ми брали круг і нарукавники.

Наталія Литус, повернулась з відпочинку

- Це незабутні враження, я й досі ще не можу від них відійти. Ми самі з інвалідністю не можемо собі цього дозволити. Дякуємо меру міста за такі поїздки. Емоції, перш за все.

З початку сезону вісімсот дітей та молоді змогли відпочити на березі моря.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію