Перший політ після оновлення

Полтавський аеропорт прийняв перший внутрішній рейс після ремонту. 24 іноземні туристи прилетіли на літаку «Як-40» із Запоріжжя. Це громадяни США, Канади, Китаю, Європи та інших країн. У Полтаві іноземні туристи відвідали Музей дальньої авіації. 

9.30, а коридори Полтавського аеропорту поки що пусті, але працівники в очікуванні літака з іноземними туристами. Внутрішній пасажирський рейс літака «Як-40» курсує за маршрутом: Запоріжжя - Полтава - Кривий Ріг - Запоріжжя. Цей туристичний авіаційний маршрут організувала компанія «Інтурист-Запоріжжя». 9.40, і літак приземлився на Полтавському летовищі. 

Володимир Окара, директор підприємства «Полтава-аеропорт»

- Це перший рейс, який ми прийняли після ремонту. У нас все необхідне обладнання стоїть, воно працює, і ми готові приймати не тільки туристів, але й відправляти жителів нашого міста на відпочинок і, можливо, регулярні рейси по Україні.

З пасажирами – досвічена команда.

Олександр Жигалов, командир корабля «Як-40»

- Політ проходив нормально, практично в ідеальних умовах. Полоса хороша, м'яко приземлились. Пасажири були задоволені.

На борту літака – іноземці. У Полтаві – з туристичною метою. 

Павло Корсун, туристичний гід 

- Вони є «спотери» і авіаційні ентузіасти. Вони дуже люблять авіацію і авіацію, яка знаходиться на території України, яка не дуже розрекламована. І ми вперше робимо такий тур.

Джеруен Кейзер, турист (Нідерланди) 

- Ми їздимо часто групою іноземних авіалюбителів. І ми хотіли полетіти цікавим рейсом на старому літаку типу «Як» та інших.

У планах у Полтаві – відвідати екскурсію Музеєм дальньої авіації. Через 3 години туристи повернулися. 

Майкл Браск, турист (Данія) 

- Ми обійшли увесь авіаційний музей. Дуже цікаво побачити винаходи радянської авіації.

Тур для іноземців по Україні триває 3 дні. 

Павло Корсун, туристичний гід 

- Перший день проходив у Києві, ми відвідали Антонов, авіаційни ангар, а також авіаційний музей. Другий день ми літали на літаку АН-2: з Запорізького аеропорту до Широкого.

У Кривому Розі планують побачити модель «Ту-114», який перероблений на пасажирський варіант. Літак на Кривий Ріг вилетів із затримкою майже на пів години – через запізнення туристів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію