Мистецтво – для будь-якого віку

Полтавка Тетяна Чугуєвець почала займатися живописом у дорослому віці. Поштовхом стали заняття доньки у мистецькій студії. А цього дня на виставці майстерні «Маленький принц» представлені і їх картини. Всього – 50 робіт художників, які створювали упродовж року.

Художниця Софія Чугуєвець малює з дитинства. Першими об'єктами для творчості стали шпалери на стінах, але згодом перейшла на професійний рівень. 

- Взагалі, я просто дуже люблю малювати людей, мені подобаються фактури їхнього обличчя. Це якась жінка, мені просто сподобалась її шляпка, вона є дуже гарна. Не зовсім те, що я хотіла, але зобразила все, що було тоді у мені. Я люблю чорний колір.

- Як довго працювала над цією картиною?

- Два дні.

До мистецтва малюнка долучила і маму.

Софія Чугуєвець, художниця 

- Коли мені було 8 чи 9 років, моя мама прийшла по мене на заняття. Потім Ігор Анатолійович сказав: сідайте, ви також будете малювати. Вона взагалі не знала, як це і що потрібно робити. Сіла, спробувала – вийшло, а потім почала ходити зі мною.

До цього жінка не брала пензля до рук. 

Тетяна Чугуєвець, художниця

- Вже така доросла, у поважному віці я почала малювати. І я сіла з маленькими дітьми. Трішечки хвилювалася, переживала. Але все так пішло. Намалювала першу картину, і я почала перший етап малювати, другий. І я вже бігла на це заняття, і хотілось скоріш все закінчити і побачити цей результат.

Виставка поєднала роботи і дітей, і дорослих.

Ігор Шипулін, керівник творчої майстерні «Маленький принц»

- Картин тут представлено 50. Можна було менше, можна більше – це не важливо. Але кожна картина має свою історію та розповідь. Я завджи говорю: картина має розповідати. Тоді цікаво її розглядати: вона притягує та дає енергетику, а деколи – й лікує.

Виставка триватиме 3 тижні, і всі охочі зможуть переглянути її. 

Художниці з родини Чугуєвець уже мають творчі плани на майбутнє, але їх поки що тримають в секреті. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію