70 тисяч гривень – на створення власного бізнесу

Таку суму виділяє держава переселенцям та членам малозабезпечених сімей в рамках реалізації проекту «Рука допомоги». Пілот ініціювало Міністерство соцполітики, аби зменшити кількість безробітних в країні.

- Буде невелике місце займати торгівельна площа і буде великий потік людей.

Алла Петерлик захищає власний бізнес-план перед комісією. Жінка хоче відкрити міні-кав’ярню. Особливістю закладу стане кава від білого котика. 

Алла Петерлик, учасниця проекту «Рука допомоги»

- Ми хочемо продавати не тільки каву, а це будуть теплі позитивні емоції. Чашечка кави від такого кота буде заряджати позитивом і гарним настроєм.

Проект «Рука допомоги» розширився. Тепер фінансову допомогу від держави отримують і роботодавці. Необхідно лише взяти на роботу 2-х учасників проекту. Що й зробила власниця кондитерського цеху Людмила Дубина.

Людмила Дубина, приватний підприємець 

- Я беру двох малозабезпечених людей, які будуть працювати на нашому підприємстві. Спочатку вони будуть навчатися в кондитерському цеху, профільному коледжі, а потім ми їх назад заберемо на роботу.

«Рука допомоги» – це зовсім інші підходи держави до надання соціальної підтримки населенню, переконаний заступник губернатора Олег Пругло. 

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Це реальна допомога нашим людям. Коли вони не просять, не є якимись отримувачами допомоги. А самі працюють над тим, щоб заробляти гроші і мати свій бізнес.

Наразі на Полтавщині близько двох тисяч людей знайшли роботу чи створили власну справу завдяки цьому проекту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію