В Україні відновлюють процес присвоєння зірок готелям

Кабмін підтримав рішення щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання).

Про повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

"26 липня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання)", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що ухвалені зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію та оцінку відповідності роботи готелів критеріям якості послуг та сервісу для подальшого присвоєнням категорії від 1 до 5 зірок.

"Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів відтепер буде проводитися органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації України", - наголошують у МЕРТ.

Наявність сертифікатів у готелів допоможе споживачам краще орієнтуватися під час вибору свого розміщення, відтак сприятиме підвищенню добросовісної конкуренції на ринку туристичних послуг та поліпшенню якості туристичного обслуговування споживачів.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує відновити процес категоризації готелів та інших об'єктів, призупинений із січня 2018 року в зв'язку з припиненням існування органу сертифікації УкрСЕПРО.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію