Кому належить аварійна прибудова?

З такою проблемою до журналістів Студії «Місто» звернулись мешканці будинку за адресою Гожулянська, 20 А. З самої прибудови падають цеглини, а на її території – амброзія та сміття.

Юлія Хаврель, журналіст 

- Бур'ян у людський зріст та прибудова в аварійному стані. З такою картиною щодня стикаються мешканці будинку по вулиці Гожулянська, 20 А. Проте відповідальність за цей безлад ніхто на себе не бере.

За словами мешканки будинку Милори Прокопенко, через велику кількість сміття та амброзії вона задихається. 

Милора Прокопенко, мешканка будинку по вул.Гожулянській, 20 А 

- Ось одразу кидають мусор. Подивіться. І це тільки те, що видно, вже придавлене. Я впевнена, що по всій території, де стоїть бур'ян, оце таке в нас робиться. Звідси, від мусорки, одразу біжать здорові криси.

Власник прибудови змінювався декілька разів. Однак жоден не довів її до ладу.

Милора Прокопенко, мешканка будинку по вул.Гожулянській, 20 А 

- Ось таке саме. Вона скоро рухне. Поруч – наш дім, Гожулянська, 20 А, покошено все, приведено до ладу. Тут же сміття страшне. Ніхто не прибирає. Чия це територія, за ким вона закріплена, ніхто нічого не знає.

Будинок по вулиці Гожулянській, 20 А знаходиться на балансі ЖЕО №2. Саме туди ми вирушили, аби дізнатись, кому належить прибудова. 

Михайло Лукін, заступник начальника ЖЕО №2 

- Ситуація з прибудовою. На жаль, інформації в нас немає. По причині, що ця пристройка з'явилась тоді, коли будинок був на балансі завода ГРЛ. При передачі даного будинку в комунальну власність ця прибудова ніякими документами не була визначена.

З'ясувати, хто власник аварійної прибудови по вулиці Гожулянській, 20 А, нам пообіцяли в Управлінні з питань містобудування та архітектури Полтавського міського виконавчого комітету. Інформаційний запит стосовно цієї ситуації там розглянуть упродовж п'яти робочих днів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію