«Бюджет участі–2019»

У Полтаві триває прийом проектів громадян для покращення життя своєї територіальної громади. Тематика їх – різна: від дитячих майданчиків до фестивалів. В цьому році участь у програмі взяло понад 60 людей. Як подати свій проект, дізнавалась Юлія Хаврель.

Програма «Бюджет участі» працює у місті 3 роки. За цей час реалізувалось понад 10 проектів громадян. Один з таких – дитячий майданчик «Казка». 

Лариса Карпова, голова ОСН с.Вороніна

- Подавав проект мій син. Це була в нього перша спроба. Ми дуже хвилювались, тому що не знали, як відреагують люди. Зараз стоїть вже наш майданчик, вже другий рік дітки ним користуються.

Проект Людмили Івщенко також стосувався дитячого майданчика, проте не звичайного, а інклюзивного.

Людмила Івщенко, автор проекту 

- Він буде встановлений на вулиці Чараївни, 2 і буде для всіх діток, які мають особливості розвитку, які мають якісь вади, які можуть також відчувати дитинство справжнє і бути задоволеними.

Завдяки програмі «Бюджет участі» було встановлено велопарковки, перше у місті велоСТО, спортивні тренажери, контейнери для небезпечних відходів та інше. Аби подати свій проект по програмі «Бюджет участі», потрібно зробити 5 кроків. 

1. Заповнити «Аплікаційну форму» та розрахувати кошторис

2. Зібрати 15 підписів на підтримку своєї ідеї

3. Подати проект онлайн або до Інституту розвитку міста 

4. Рекламувати свій проект серед мешканців

5. Проголосувати онлайн або на паперовому бланку у бібліотеках міста

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради 

- Це можуть бути проекти і інфраструктурні, це можуть бути якісь цікаві ідеї щодо проведення фестивалів, це можуть бути освітні проекти, це можуть бути дитячі спортивні майданчики. Це можуть бути різні речі, перелік тематики можна знайти у рубриці «Бюджет участі» на сайті міської ради, де розміщено положення, в якому визначений весь алгоритм реалізації цього проекту.

Участь у розподілі місцевого бюджету може взяти кожен полтавець. Проект покращення міста або ОТГ потрібно подати до 31 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію