На Полтавщині СБУ проведе антитерористичні тактико-спеціальні навчання

1-3 серпня на Полтавщині СБУ проводитиме планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання. Вони відбуватимуться у кількох локаціях Миргородського району та низці населених пунктів області.

Відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців. У рамках навчання, на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей та транспортних засобів.

"Управління СБУ в Полтавській області закликає краян зберігати спокій у зв’язку з ймовірним зосередженням військових та спецпризначенців, а також просить громадян належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців (перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей, можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів тощо). Наголошуємо, що всі ці дії відбуватимуться у рамках чинного законодавства".

У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб і транспортних засобів просимо невідкладно повідомити про це на гарячу лінію УСБУ (0532) 511-838 або спецлінію поліції 102.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію