Оновлена, та чи безпечна?

Батьки учнів школи №6 сумніваються у якості ремонту навчального закладу. У червні цього року фасад будівлі обвалився. Жертв немає. Батьки писали запити до міськради, але в наданні інформації про ремонт відмовили. Як виконували ремонті роботи, розбиралася наша знімальна група.

Школу оновили. Тріщин та обвалів на фасаді немає. Для експлуатації готова, але в батьків – інша думка. 

Людмила Шевченко, мама учня ЗОШ №6

- Керівник капітального будівництва сказав, що нічого страшного, що це лише 0,5% периметру будівлі, на що у мене виникло питання: а де гарантія, що інша частина фасаду не впаде? Точно так несподівано, як впала ця частина фасаду.

Останній ремонт в школі до цього робили в 2016 році, але з порушенням технології. 

Ірина Добродомова, мама учня ЗОШ №6 

- Мені не сподобався той факт, що оббили куски штукатурки, нанесли нову, заштукатурили уже, зашпаклювали та пофарбували фасадною фарбою. І тут почали далі оббивати виступаючу частину, яка обвалилась в цей раз. Почали оббивати її відбійними молотками. А це ж порушена технологія, я сама – інженер-будівельник, і це розумію, що потрібно спочатку було все відбити.

Батьки подавали й інфомаційний запит, щоб дізнатися про ремонт, але у відповідь – відмова.

Юлія Закревська, мама учня ЗОШ №6

- Мені відповіли, що це конфіденційна інформація, причому – вся, а не тільки договори. Мені не відповіли ні на одне питання. Сказали, що це дуже прихована інформація від суспільності, і мені вони її надати не можуть.

Ми, в свою чергу, теж подали інформаційний запит у виконавчий комітет управління освіти, щоб дізнатися подробиці ремонту, на що отримали наступну відповідь: за капітальний ремонт фасаду Полтавської гімназії №6 відповідає управління ЖКГ. А ця організація, в свою чергу, вказала на освіту.

Поки ЖКГ і освіта «кивають» одне на одне, батьки дітей в розпачі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію