Острівці безпеки та розмітка допоможуть вберегти життя на автошляхах

З початку року на Полтавщині зафіксовано більше 1800 автомобільних аварій. Як наслідок, 369 людей травмовано, 58 загинуло. Хто в цьому винен? Необачні водії, котрі не дотримуються правил дорожнього руху? Чи, можливо, ДТП відбуваються через жахливий стан доріг, або відсутність дорожньої розмітки чи знаків?

Відповідь на ці питання шукали під час обговорення в облдержадміністрації. Проводив зустріч перший заступник губернатора Андрій Пісоцький разом з поліцейськими, Службою автомобільних доріг та представниками Укртрансбезпеки. 

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Ми обговорили проблемне питання з дорожнім покриттям, де сьогодні потрібно встановити мигаючі знаки, де проходять ремонтні роботи. Коли на тій чи іншій ділянці трапляються часто ДТП. Що потрібно зробити, розмітку потрібно зробити, додаткове освітлення, огорожу. Тобто, ми виділили всі пріоритетні напрямки, які нам потрібні відпрацювати по цьому питанню.

Сергій Марчишинець, в.о. начальника Управління інфраструктури ОДА 

- Основним завданням є зменшення технічної швидкості на дорогах. Тобто, при в'їзді до населених пунктів будуть встановлюватись. Острівки безпеки, кільцеві розв’язки будуть будуватися, які дозволять це зробити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію